Modelka a herečka Masuimi Max byla nalezena mrtvá ve čtvrtek 25. ledna 2023 ve svém domě v Las Vegas. Tým prvních záchranářů dorazil na místo poté, co policie obdržela krátce před půl dvanáctou dopoledne telefonát, informuje web TMZ. Nepředpokládá se cizí zavinění, vše je ve fázi vyšetřování a žádné další podrobnosti zatím nebyly zveřejněny.

Na Instagramu reagovali na zprávu o úmrtí modelky její fanoušci ze světa showbyznysu i přátelé. „Jsem vděčná, že jsem měla možnost tě poznat, a děkuji za to, že jsi pro mě byla mentorkou v mých modelingových začátcích. Nemohu uvěřit, že už tu nejsi,“ napsala například plus size modelka Ashleeta Beauchampová.

„Odpočívej v ráji, krásko!“ píše jeden z fanoušků. „Vždy jsi byla jako rocková hvězda. Je mi líto, že jsi odešla, budeš tu chybět. Navždy tě budu milovat, ty moje temná fetish pin-up královno,“ dodala další kolegyně, modelka Marilyn Barriosová.

Masuimi Max začala svoji kariéru jako modelka v roce 2000. Zapózovala si například pro časopisy Playboy, Maxim, Alt a Bizarre. Jako herečka se objevila třeba ve filmu xXx: Nová dimenze z roku 2005, režírovaném Lee Tamahorim, kde hrála vedle herců, jako jsou Samuel L. Jackson, Ice Cube, XZibit, Scott Speedman a Willem Dafoe.

Jako modelka fotila pro značky Harley-Davidson, Coffin Case nebo Pinup Girl Clothing. Měla vlastní kolekci latexového oblečení, na které spolupracovala se značkou BlackSheepLatex. Vlastnila také kosmetickou značku IamSin.

Jejím exmanželem byl fotograf rockových kapel a koordinátor večírků v Punk Rock Museum v Las Vegas, který si říká Morat. „Mám zlomené srdce. Měli jsme v poslední době nějaké neshody, ale pravda je taková, že jsme měli zestárnout spolu. Navždy tě budu milovat,“ napsal na Instagram. Pár se rozešel v polovině listopadu 2023 po sedmnáctiletém manželství.

VIDEO: Modelka Masuimi Max zemřela ve 45 letech:

Podíl.
2024 © Network Today. All Rights Reserved.