Karvinští policisté pátrají po osmašedesátiletém muži. Jaroslav Vašulín je pohřešovaný od 9. července. Senior je nemocný a nutně potřebuje léky. Naposledy byl viděn v osobním voze na dálnici ve směru na Mohelnici.

„Oznamovatelka sdělila, že muže naposledy viděla v Havířově-Šumbarku u něj doma. Mobilní telefon má nedostupný. Žena nám také sdělila, že muž je nemocný a nutně potřebuje léky. V minulosti byl již pohřešován,“ řekla mluvčí moravskoslezských policistů Daniela Vlčková.

Muž je střední postavy, výšky zhruba 176 centimetrů. Má hnědé oči, krátké rovné a prošedivělé vlasy a šedivé vousy. Kriminalisté mají k dispozici také indicii, že by se mohl pohybovat v osobním vozidle Suzuki černé barvy, jehož poznávací značka začíná 6T1. „Naposledy byl pravděpodobně spatřen na dálnici D35 ve směru na Mohelnici,“ řekla Vlčková.

V době odchodu měl na sobě tmavé plavkové kraťasy a tmavé triko s krátkým rukávem značky Adidas. Na nohou měl pantofle značky Fila a hnědou pánskou taštičku přes rameno. „Prosíme svědky, aby jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělili prostřednictvím linky 158,“ uvedla mluvčí.

Podíl.
2024 © Network Today. All Rights Reserved.