Aktualizace: 16.02.2024 23:09

Milán – Inter Milán porazil v italské fotbalové lize poslední Salernitanu 4:0 a vede tabulku o deset bodů před Juventusem. Favorit rozhodl o své šesté výhře v soutěži v řadě už v prvním poločase, kdy se trefili Thuram, kapitán Martínez a Dumfries.

Argentinský mistr světa Martínez dal dvacátý gól v soutěži a upevnil si suverénní vedení v tabulce střelců. Po hodině hry ho vystřídal Arnautovic, který v samém závěru zpečetil výhru Interu.

Salernitana přišla už ve 24. minutě o nedávnou posilu Jeromea Boatenga. Německý mistr světa z roku 2014 musel střídat kvůli zranění.

Italská fotbalová liga – 25. kolo:

FC Turín – Lecce 2:0 (49. Bellanova, 80. Zapata), Inter Milán – Salernitana 4:0 (17. Thuram, 19. Martínez, 40. Dumfries, 90. Arnautovic).